Praha 9, Újezd nad Lesy, Brzycka 1476

+420 777 67 62 62
slider slider slider
service icon

Extreme

Adrenalinová atrakce, která je velmi oblíbená.

service icon

Brake Dance

16 kabinek, které Vám zamotají hlavu!

service icon

Fun House

Chcete se zasmát? Třípatrový dům smíchu je tu pro Vás!

service icon

alestechnic

Na tuto rychlou jízdnu nezapomenete!

20190110_103753Vítejte na stránkách firmy AlesTechnic s.r.o. - Váš spolehlivý výrobce zábavních atrakcí

Zakázková výroba zábavních atrakcí - to je to čím se naše firma zabývá. Dále vyrábíme kolotoče a další všemožné vybavení lunaparků.

Firma AlesTechnic s. r. o. pro klienty tvoří spousty druhů atrakcí zabýváme se těmi nejjednoduššími, tak i těmy nejsložitějšími při jejichž návštěvě Vám bude tuhnout krev v žilách.

Naše firma která vlastní know-how předávané z generace na generaci dokáže uspokojit při službě výroba zábavních atrakcí veškeré zákazníkovi potřeby a touhy. Jakmile za námi zákazník přijde s myšlenkou na atrakci, okamžitě začneme jednat a myšlenku zákazníka mnohdy i vylepšíme aby zážitek z atrakce byl opravdu dokonalý. Díky moderním technologiím a naší kreativitě se stává myšlenka zákazníka skutečností. Zároveň se zaměřujeme na bezchybnost formou pečlivé přípravy, která nevynechává jedinný detail z projektované výroby zábavních atrakcí.   AlesTechnic s. r. o. poskytuje atrakce jako jsou například Extreme, Break Dance, Fun House, Bobová dráha nebo velký podlahový kolotoč. Provádíme taktéž opravy a repase kolotočů. Ve službě výroba zábavních atrakcí nemáme konkurenci, díky použití moderních technologií, naší kreativitě a předávanému know-how z generace na generaci. Další služby které poskytujeme jsou: výroba zábavních atrakcí, výroba kolotočů, opravy zábavních atrakcí, repase kolotočů, repase zábavních atrakcí a opravy kolotočů.